RT1206BRE073K16L
MFR.Part #
RT1206BRE073K16L
JLCPCB Part #
C871287
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS