RT1206BRE0737RL
MFR.Part #
RT1206BRE0737RL
JLCPCB Part #
C7303300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS