RT1206BRE072R43L
MFR.Part #
RT1206BRE072R43L
JLCPCB Part #
C5879783
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS