RT1206BRE072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE072K2L
JLCPCB Part #
C871207
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS