RT1206BRE071R91L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE071R91L
JLCPCB Part #
C7303293
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS