RT1206BRE071R54L
MFR.Part #
RT1206BRE071R54L
JLCPCB Part #
C6460948
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS