RT1206BRE071M5L
MFR.Part #
RT1206BRE071M5L
JLCPCB Part #
C871122
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS