RT1206BRE071K58L
MFR.Part #
RT1206BRE071K58L
JLCPCB Part #
C871104
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS