RT1206BRE071K33L
MFR.Part #
RT1206BRE071K33L
JLCPCB Part #
C871097
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS