RT1206BRE0716R2L
MFR.Part #
RT1206BRE0716R2L
JLCPCB Part #
C871053
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS