RT1206BRE0713R7L
MFR.Part #
RT1206BRE0713R7L
JLCPCB Part #
C871016
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS