RT1206BRE0713R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE0713R3L
JLCPCB Part #
C871015
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS