RT1206BRE07127RL
MFR.Part #
RT1206BRE07127RL
JLCPCB Part #
C870998
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS