RT1206BRE0711R8L
MFR.Part #
RT1206BRE0711R8L
JLCPCB Part #
C870989
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS