RT1206BRD0769R8L
MFR.Part #
RT1206BRD0769R8L
JLCPCB Part #
C870857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS