RT1206BRD075R62L
MFR.Part #
RT1206BRD075R62L
JLCPCB Part #
C7303279
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS