RT1206BRD07597KL
MFR.Part #
RT1206BRD07597KL
JLCPCB Part #
C870808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS