RT1206BRD0757R6L
MFR.Part #
RT1206BRD0757R6L
JLCPCB Part #
C870805
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS