RT1206BRD07523KL
MFR.Part #
RT1206BRD07523KL
JLCPCB Part #
C870782
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS