RT1206BRD07511KL
MFR.Part #
RT1206BRD07511KL
JLCPCB Part #
C870777
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS