RT1206BRD0749K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRD0749K9L
JLCPCB Part #
C706414
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS