RT1206BRD073R92L
MFR.Part #
RT1206BRD073R92L
JLCPCB Part #
C6208270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS