RT1206BRD073K9L
MFR.Part #
RT1206BRD073K9L
JLCPCB Part #
C870718
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS