RT1206BRD0739K2L
MFR.Part #
RT1206BRD0739K2L
JLCPCB Part #
C870698
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS