RT1206BRD07392RL
MFR.Part #
RT1206BRD07392RL
JLCPCB Part #
C870696
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS