RT1206BRD07365KL
MFR.Part #
RT1206BRD07365KL
JLCPCB Part #
C870680
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS