RT1206BRD07361KL
MFR.Part #
RT1206BRD07361KL
JLCPCB Part #
C870679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS