RT1206BRD07360RL
MFR.Part #
RT1206BRD07360RL
JLCPCB Part #
C870678
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS