RT1206BRD07352RL
MFR.Part #
RT1206BRD07352RL
JLCPCB Part #
C870671
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 352Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS