RT1206BRD0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRD0730RL
JLCPCB Part #
C870646
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS