RT1206BRD07309RL
MFR.Part #
RT1206BRD07309RL
JLCPCB Part #
C870642
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS