RT1206BRD072R21L
MFR.Part #
RT1206BRD072R21L
JLCPCB Part #
C7303272
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS