RT1206BRD07287KL
MFR.Part #
RT1206BRD07287KL
JLCPCB Part #
C870607
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS