RT1206BRD07280RL
MFR.Part #
RT1206BRD07280RL
JLCPCB Part #
C870606
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS