RT1206BRD0726K7L
MFR.Part #
RT1206BRD0726K7L
JLCPCB Part #
C870594
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS