RT1206BRD07240RL
MFR.Part #
RT1206BRD07240RL
JLCPCB Part #
C728674
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS