RT1206BRD0722K6L
MFR.Part #
RT1206BRD0722K6L
JLCPCB Part #
C870558
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS