RT1206BRD0721RL
MFR.Part #
RT1206BRD0721RL
JLCPCB Part #
C870550
Description
-55℃~+155℃ 200V 21Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS