RT1206BRD07210KL
MFR.Part #
RT1206BRD07210KL
JLCPCB Part #
C870542
Description
-55℃~+155℃ 200V 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS