RT1206BRD071R96L
MFR.Part #
RT1206BRD071R96L
JLCPCB Part #
C7303267
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS