RT1206BRD071R78L
MFR.Part #
RT1206BRD071R78L
JLCPCB Part #
C6208259
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS