RT1206BRD071K47L
MFR.Part #
RT1206BRD071K47L
JLCPCB Part #
C870503
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS