RT1206BRD071K1L
MFR.Part #
RT1206BRD071K1L
JLCPCB Part #
C870493
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS