RT1206BRD071K02L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRD071K02L
JLCPCB Part #
C870487
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS