RT1206BRD0719R6L
MFR.Part #
RT1206BRD0719R6L
JLCPCB Part #
C870486
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS