RT1206BRD07191RL
MFR.Part #
RT1206BRD07191RL
JLCPCB Part #
C870480
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS