RT1206BRD07187RL
MFR.Part #
RT1206BRD07187RL
JLCPCB Part #
C870472
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS