RT1206BRD07180KL
MFR.Part #
RT1206BRD07180KL
JLCPCB Part #
C870467
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS