RT1206BRD07174KL
MFR.Part #
RT1206BRD07174KL
JLCPCB Part #
C870458
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS