RT1206BRD0716R5L
MFR.Part #
RT1206BRD0716R5L
JLCPCB Part #
C870455
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS